Screen Truepress Jet l350UV+ için mavi mürekkep geliştirdi

SCREEN Graphic Solutions Co., Ltd. (SCREEN GA) en son Teknoloji Truepress Jet L350UV+ dijital etiket baskı sisteminde kullanılmak üzere geliştirdiği mavi mürekkebi duyurdu. SCREEN GA, “Truepress ink for L350UV Blue” adıyla Haziran ayında piyasaya sürülecek yeni mavi mürekkep, şirketin dakikada 60 metreye varan sektör lideri baskı hızları, geniş medya uyumluluğu ve olağanüstü işlerlik gibi özellikler de sunan Truepress Jet L350UV + sistemi ile kullanılmak üzere tasarlanmış. SCREEN GA’nın özel uzmanlığı, mavi renk gamını başarılı bir şekilde maksimum potansiyeline genişletmesini sağlamış.

Sistemin geleneksel CMYK ve beyaz mürekkeplere ek olarak mavi mürekkebi kullanma kabiliyeti, daha önce yalnızca proses renklerini kullanmanın zor olduğu kurumsal tasarımlarda mavi renkleri tam anlamıyla yeniden üretmesini sağlıyor. Ayrıca kozmetik, tuvalet ürünleri ve vücut bakım ürünleri gibi ürünlerin ambalajında sıkça kullanılan çok çeşitli mavi tonları hassas bir şekilde basabiliyor. Bu etkileyici özellikler marka imajını iyileştirmeye ve pazardaki rakip ürünlerden gerçekten farklı ürünler üretmeye yardımcı oluyor.

SCREEN GA, etiket baskısına bağlı çeşitli pazar gereksinimlerine çözüm sağlama çabalarını sürdürmeyi amaçlıyor. Ayrıca, etiket ve ambalaj endüstrisinin genişlemesini desteklemeye yönelik olarak yeni uygulamalar ve iş modelleri oluşturulmasını desteklemeye devam edecek.

Yazar: admin

Bir cevap yazın