Apex Group EMEA Satış Direktörü Kris Sentek; “En kararlı ve tekrarlanabilir aniloks işlemeyi sunuyoruz”

Apex’in dört kıtada 5 üretim tesisi, 80 ülkede 120 teknik personeli bulunuyor.

Apex Group EMEA Satış Direktörü Kris Sentek, sunumunda mevcut flekso pazarı ve talepleri, verimlilik artışı ve bunda aniloks üreticilerinin rolü, geniş en baskıda Sabit Palet (4 renk) ve kreatif esneklik, dar en baskıda REVO 7 renk Sabit Palet, kalibrasyon aracıyla kapalı devre kontrol konularına değindi. Günümüzde en kararlı ve tekrarlanabilir aniloks işlemeyi sunduklarını belirten Sentek, hataların kökenlerini hızla ve kolaylıkla tanımlayabildiklerini kaydediyor.

Sentek, “Gravüre karşı fleksoyu öneriyoruz” diyor ve ekliyor. “Apex pazardaki tüm beklentileri %100 karşılıyor.” Apex, GTT teknolojisiyle aniloks silindirlerde hücresel değil, çizgisel yapıyla baskı yapılan yüzeye duvar temasını %10’a düşürüyor (%90 mürekkep kanalı) ve çok daha stabil mürekkep transferi sağlıyor. Klişe ve sıyırma bıçağı ömrüne katkısı yanında, öngörülebilir yüksek çözünürlüklü baskı sonuçları, makinede daha az boş zaman vb. avantajları da var.

Kris Sentek, REVO standartlarına uygun GTT 2.0 Aniloks Teknolojili aniloks seçenekleri hakkında da bilgi verdi. “Matbaacıların önemli ve üretkenlik arttırıcı saydıkları parametreler, Sabit Palet baskı ile yerine getirilebilir” diyen Sentek, ekliyor: “Sabit Palet sadece kontrollü bir baskı prosesi ve tutarlı bir mürekkep transferiyle çalışır. Aniloks merdaneler tutarlı bir şekilde Sabit Palet baskıda kilit rol oynar. Apex, kapalı devre bir kontrol yöntemi (kalibrasyon) ile endüstrideki en tutarlı ve kontrol edilebilir mürekkep transfer teknolojisine sahip.”

Yazar: admin

Bir cevap yazın