drupa 2020 için geri sayım başladı

Dünyanın bir numaralı baskı ve medya fuarının kapılarının açılmasına 365 gün kala, 16 Haziran 2019 itibarıyla, organizatör Messe Düsseldorf drupa 2020 için geri sayımı başlattı.

16 Haziran 2019 itibarıyla, bu tarihten tam 365 gün sonra, drupa 2020 sabah saat 10.00’da kapılarını açacak. Baskı teknolojilerinin bir numaralı fuarının, mevcut rezervasyon durumu 2016 yılında aynı dönemdeki rakamları aştığından, endüstri için dünyanın önde gelen ticaret fuarı konumunu bir kez daha kanıtlayacak. drupa, 50’den fazla ulustan 1.800 katılımcı ile 2020’de küresel basım endüstrisi için en ilgili ve önemli platform olduğunu vurguluyor. En fazla katılımcısı olan ülkeler Almanya, İtalya, Japonya, Çin, İngiltere ve Hollanda. 2020 fuarında, şu anda tüm değer zinciri ve çeşitli ilişkili teknolojilerden % 33 oranında yeni katılımcı bekleniyor.

On bir gün sürecek fuarın sloganı şunu işaret ediyor: Büyüleyici ve esin verici bir atmosferde eğitim, katılım ve eğlenceye odaklanan önemli bir etkinlik.

Uluslararası önemli oyuncular, teknolojik yeniliklerini açıkça drupa döngüsüne uyarladıklarını doğruladılar. Sürekli değişim ve dönüşüm zamanında, drupa 2020, endüstrinin katılması gereken bir etkinlik: ticaret fuarı rehberlik ediyor, sürdürülebilir ve geleceğe yönelik iş modelleri için belirleyici bir ivme sağlıyor ve ağ oluşturma ve mükemmel yeni iş bağlantıları tesis etmek için rakipsiz bir ortam sunuyor.

drupa 2020’ye ünlü uluslararası konuşmacılardan oluşan, yüksek kaliteli bilgi aktarımı ve ilham sağlayacak yüksek kalibreli bir dizi özel forum eşlik edecek: drupa cube, drupa dna, touchpoint packaging ve touchpoint 3D fab + print.

Gelecek Haziran ayında Düsseldorf yine ‘drupa şehri’ haline gelecek: Lokantalar, oteller ve perakendeciler ile birlikte, yüksek seviyeli ticaret şovu günleri ve şehir eğlencesi arasında mükemmel bir denge kurması garantili, etkileyici bir misafirperverlik konsepti uygulanacak.

Messe Düsseldorf drupa ve Küresel Baskı Teknolojileri Direktörü Sabine Geldermann, şu yorumu yapıyor: “Messe Düsseldorf, katılımcıları ve ziyaretçileri, drupa ruhuna, pazar için yenilikçi güç ve dinamiklere, sadece 1 numaralı baskı teknolojileri fuarı drupa’nın sunduğu eşsiz karizmaya davet etmek için sabırsızlanıyor. Eşsiz, başarılı ve unutulmaz bir deneyim için sabırsızlanıyoruz.”

Messe Düsseldorf drupa’nın konumuna yatırım yapmanın yanı sıra müşterileri için güncellenmiş bir altyapıya ve yeni hizmetlere de yatırım yapıyor: Yeni bir ticaret fuarı uygulaması, yeni bir eşleştirme aracı, drupa 2016’ya kıyasla katılımcılara yeni bir çevrimiçi sipariş sistemi herkese drupa’da varlığını optimize etme fırsatı sağlayacak. İlk kez, fuar alanında gezinmeyi geliştirmek için bir yön bulma aracı mevcut olacak. Bu şekilde hem katılımcılar hem de ziyaretçiler fuar günlerini kesinlikle daha verimli ve konforlu bir şekilde planlayabilecekler.

www.drupa.de adresinde, katılımcılar ve ürünler, yan etkinlikler ve en son haberler hakkında günlük olarak güncellenen bilgiler sunuluyor. Fuara hazırlanmak isteyenler için bilet alınabilecek Ticketshop’un Eylül ayında web sitesinde yayına gireceğini de hatırlatalım.

Yazar: admin

Bir cevap yazın