‘DURST Tau 330 RSC’ kalitede standardı belirledi: 1200 x 1200 dpi

DURST Tau 330 RSC kalitesi, verimliliği, teknolojisi, sağlamlığı ve baskı maliyetleri ile sektörde standartları değiştiriyor.

Nadir KARGI / Lino SİSTEM A.Ş.

Gelişmiş dijital üretim teknolojileri üreticisi Durst, yeni dijital yüksek çözünürlüklü, yüksek hızlı ve 8 renk etiket baskı sistemi olan Tau 330 RSC’yi 25-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Brüksel’de düzenlenen LabelExpo-17 fuarında lanse ettikten sonra pazarda büyük bir başarı elde etti.

Yeni Tau 330 RSC, 330 mm’lik baskı genişliğini, 1200 x 1200 dpi çözünürlük ve 78 m / dak’lık benzersiz hız ile birleştiren UV inkjet etiket ve ambalaj baskı makinesi. Sistem, saatte 1.485 m² üretim kapasitesi ile yeni tasarlanmış yüksek pigmentli mürekkepleri ile 8 renk istasyonu (CMYK + W + OVG) sayesinde %95 üzerinde Pantone renk gamutuyla mükemmel flekso görünümlü baskı kalitesi sunuyor.

Durst Tau 330 RSC üretim makinesi olup, fotoğraf kalitesinde çok yüksek bir baskı kalitesi sunuyor. Zorlu müşteri gereksinimlerini karşılamak için esneklik, süreklilik ve endüstriyel ölçekli üretim gerektiğinde Durst Tau 330 RSC, bunları ve daha fazlasını 78 lineer metre/dak. (245ft./dk) hızda sağlıyor.

Müşteri gereksinimleri sürekli değişmekte ve her geçen gün daha fazla talepkâr olmaktadır. Pazarda, etiket teslim tarihleri artık bırakın günlük değişimleri saatlik olarak değişmektedir, bu nedenle etiketçilerin DURST makinesinde baskı yapma esnekliği, hatta işi fleksodan aktarma esnekliği olması gerekmektedir. Durst İş Akış yazılımı işlerin RSC üzerinde değiştirilmesine olanak tanıyor. Bu sayede en az 20 dakika sürecek grafik departmanında düzeltme işlemi makine başında anlık (en çok 5 dakika içinde) yapılabilmekte zaman kazanılmasına imkân sunmakta ve verimi artırmaktadır.

Baskı kalitesi olağanüstüdür. Artık müşteriler renklerin canlılığı, mürekkeplerin serigrafi etkisi ve mükemmel baskı pozalaması nedeniyle işlerinin flekso yerine DURST inkjet basılmasını isteyebilmektedir. Tau 330 RSC yatırımı, daha fazla müşteri edinme ve mevcut müşterilerine daha iyi hizmet verme fırsatını sunacak. Yeni özelliklerle Durst Tau 330 RSC’de gıda etiketlerinden yüksek kaliteli şarap etiketlerine ve alkollü içecek etiketlerine kadar her şeyi basmak artık mümkün hale gelecek.

Durst RSC kullanıcısı, DURST’un “Geleceğinizi Yapılandırın” temasının ve Durst teknolojisi ile neler başarılabileceğinin örneklerini yansıtıyor. Tau RSC, çok çeşitli işler ve uygulamalar için çok çeşitli baskı altı malzemeyi kullanabilmektedir. Labelexpo 2017’de ilk kez teknoloji tanıtımı yapılan Durst Tau 330 RSC, bir yıl içinde sadece Avrupa çapında 25’ten fazla yere kurulmuş bulunmakta ve yeni siparişlerin karşılanması gecikmeli yapılabilmektedir. Durst Tau 330 RSC en yüksek baskı hızlarına sahip, teknolojik olarak üstün ve oyun kurucu bir sistemdir. Sistemin, küçük ve orta ölçekli etiket üreticileri de dâhil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesi için küresel ölçekte ekonomik model ile düşük yatırım seviyesi de bulunmaktadır.

DURST; gelişmiş dijital baskı ve üretim teknolojisi

Durst, gelişmiş dijital üretim teknolojileri üreticisidir. Aktif iş alanlarında Durst, endüstriyel üretim süreçlerinin dönüştürülmesi ve sayısallaştırılması için ilk tercih bir ortaktır. Durst, değerlerin yenilikçilik, müşteri odaklılık, sürdürülebilirlik ve kaliteye odaklandığı 80 yıllık bir geçmişe sahip bir aile şirketidir. Durst Grubu hakkında daha fazla bilgiyi www.durst-group.com, adresinde bulabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın